Reklamná plachta - výroba sieťok proti hmyzu, žalúzie a okenné sušiaky na prádlo.

Ako propagujeme naše výrobky a služby?

Rozhodli sme sa dať novú identitu našej činnosti a jednotný vzhľad, ktorý si ľahko zapamätáte. Čo sme sa rozhodli propagovať? Ide najmä o výrobu sieťok proti hmyzu, ktoré zlepšujú komfort bývania najmä počas letných dní, žalúzie, ktoré sú dnes už štandardom a tiež okenné sušiaky a záhradky, ktoré sú novinkou. Vo firme vieme, že propagácia je dôležitá a nemôžeme ju zanedbávať. Vždy sme sa spoliehali na pozitívne referencie a spokojných zákazníkov, ale aby nás noví zákazníci, ktorý potrebujú naše výrobky alebo služby našli, musíme dať o sebe vedieť. Rozhodovali sme sa medzi viacerými variantami, ale voľba padla práve na tieto.

Pre akú formu propagácie sme sa rozhodli?

Autá

Keďže veľa cestujeme a najmä po okolí, tak voľba padla na polepenie áut. Grafický návrh sme si vypracovali sami podľa našich predstáv. Vedeli sme, že každá farba pekne vynikne na bielom podklade, a preto sme zvolili farebný pás, ktorý reprezentuje použité farby na internetovej stránke. Výrazná červená v kombinácii s textom je dobre čitateľná a zaujme. Záujemca sa ľahko dozvie o našej činnosti a okamžite nás môže kontaktovať alebo si pozrieť našu ponuku výrobkov.

Propagácia výroby sieťok proti hmyzu a žaluzií

Sieťky proti hmyzu na našich autách.

Logo

Logo je základným prvkom propagácie a je ho možné vidieť takmer na všetkých reklamných predmetoch. Keďže naša firma vykonáva viaceré činnosti, logo nemohlo byť zamerané len na jednu z nich. Nové logo vystihuje našu firmu a je odvodené od názvu firmy. Pôsobí ako celok a sú v ňom zahrnuté všetky naše činnosti a identické farby.

 Nové logo firmy S - trade s.r.o. - výroba sieťok proti hmyzu, doprava a služby.

Reklamná plachta v sídle firmy

Ďalšia voľba padla na označenie sídla, aby nás zákazník ľahko našiel. Veľká reklamná plachta je graficky moderne navrhnutá tak, aby zaujala na prvý pohľad. Rozhodli sme sa na ňu umiestniť výrobu protihmyzových sieťok, žalúzií a okenných sušiakov s dopravou.

 Reklamná plachta - výroba sieťok proti hmyzu, žalúzie a okenné sušiaky na prádlo.

Internetová stránka

Nechceme aby naša internetová stránka bola nečinná (ako mnohé firemné stránky), ale chceme ju neustále vylepšovať a hľadať možnosti propagácie cez internet lebo vieme, že mnohí dnes hľadajú práve cez internetové stránky. Rozhodli sme mierne upraviť grafický vzhľad, ktorý by mal byť modernejší a atraktívnejší. Taktiež každý týždeň pracujeme na nových článkoch, aby ste sa u nás mohli dozvedieť zaujímavé informácie. Každý nás môže pomocou stránky kontaktovať alebo si vyžiadať cenovú ponuku a my odpovieme do 24 hodín.

 Vynovená internetová stránka www.stophmyzu.sk

V ďalšom kroku by sme chceli naše práce zdieľať v skupine na facebooku, kde budete môcť vidieť mnohé realizácie, ktoré sme robili. Ak je naša propagácia zaujímavá alebo by sme mohli niečo robiť lepšie, kľudne nám napíšte Vaše postrehy alebo návrhy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>