Preprava okenných výrobkov.

Ako ku vám dovezieme naše výrobky?

Pre našich zákazníkov, ktorí si u nás objednajú protihmyzové sieťky, žalúzie alebo okenné sušiaky zabezpečujeme v rámci montáže aj dovoz výrobkov. Taktiež vykonávame servis a prípadné opravy pri poškodeniach sieťovín, ktoré sa stávajú najmä v prípade ak máte svojho domáceho miláčika. Na prepravu okenných doplnkov používame tri vozidlá, ktorými dokážeme prepraviť všetky naše výrobky. 

Renault Megane - preprava sieťok a žaluzií

Renault Scenic - preprava okenných sušiakov a záhradiek

Peugeot Boxer - prepravujeme osoby aj  výrobky

Ako môžete vidieť podľa fotiek, naše autá v rámci firmy využívame aj na osobnú prepravu, ktorú vykonávame v rámci krajín EÚ a celého Slovenska. Prepravu osôb vykonávame od roku 2008 a máme za sebou mnoho úspešných zájazdov na rôzne výlety, hudobné akcie pre školy a hotely. Vozíme tiež ľudí na svadby, vínne cesty, letiská, ale aj za prácou. V prípade záujmu o prepravu osôb nás preto neváhajte kontaktovať alebo navštíviť našu stránku www.seska.sk. Cena prepravy začína od 0,26 Eur za kilometer. Cenník prepráv a fotky z našich ciest môžete vidieť na uvedenej stránke.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>