Sieťky proti hmyzu a žalúzie v Janovej Lehote

Montáž žalúzií a sieťok proti hmyzu

Na novo postavené bytovky v Janovej Lehote, blízko Žiaru nad Hronom sme montovali viacerým zákazníkom komplexné okenné doplnky. Na celej bytovke sú biele plastové okná, a preto aj žalúzie a sieťky proti hmyzu boli v bielom prevedení.

Montáž celotieniacich žaluzií na okná a dvere

Najprv sme montovali žalúzie, kde boli použité strieborné lamely. Okenné žalúzie sú dnes už bežnou súčasťou domácností. Majú mnoho výhod. Dokážeme si nimi regulovať slnečné svetlo v miestnosti podľa toho čo robíme. Zabraňujú nazeraniu ľudí z vonku v prípade, že vo vnútri svietite alebo ste odcestovaný. Žalúzie tiež zabraňujú prehrievaniu interiéru pred priamym slnkom. Efekt tienenia žalúzií môžete vidieť na fotkách.

Montáž žaluzií na okná žiar nad Hronom

Žalúzie na okná v Janovej Lehote.

Montáž pevných okenný sieťok proti hmyzu

Následne sme nahodili okenné sieťky proti hmyzu. Ich montáž je veľmi jednoduchá a rýchla. Nie je potrebné zasahovať do rámu okien. Ak má sieťka správne rozmery a vhodné úchytky, pevne drží na okne počas celého roka a bráni vniknutiu hmyzu do domácnosti. Pevná okenná sieťka sa prikladá z vonku o rám okna a prichytáva sa pomocou zvrtlíkov. Na všetky sieťky bola použitá štandardná sieťovina. Viac môžete vidieť na priložených fotkách.

Pevné okenné sieťky proti hmyzu žiar nad hronom

Montáž rolovacích dverových sieťok

Na koniec sme montovali aj rolovaciu sieťku na balkónové dvere. Ako sme už spomínali v predchádzajúcom článku, rolovacie sieťky majú svoje pevné miesto v našej ponuke pre svoje viaceré výhody. Hlavnou výhodou je šetrenie miesta na balkóne.

Rolovacia sieťka proti hmyzu na balkónové dvere

Rolovacia sieťka proti hmyzu na rozdiel od pevnej sa montuje o okenný alebo dverový rám. Je potrebné mať priestor na jeho uchytenie. Často sa stretávame s tým, že stavbári prekryjú takmer celý rám dverí a potom nie je možné montovať doplnky akými sú sieťky proti hmyzu. Na obrázku môžete vidieť detail pri zatiahnutí rolovacej sieťky na dverách. Výhodou je ľahká manipulácia a dlhá životnosť.

V prípade záujmu o zameranie sieťok alebo žalúzií na váš dom, či byt nás neváhajte kontaktovať na našom telefónnom čísle 0907 647 446 alebo cez kontaktný formulár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>