Montáž rolovacej sieťky na balkónové dvere v Hliníku nad Hronom.

Dverové rolovacie sieťky na balkón

Nedávno sme montovali tri rolovacie sieťky na balkónové dvere. Keďže už pri zameraní sme videli, že ide o menšie balkóny, kde by sa otváracia dverová sieťka nedala namontovať, ostalo jediné riešenie, a to použitie rolovacích sieťok. Ich výhodou je, že nezaberajú veľa miesta, a preto pri ich montáži nie je potrebné mať dostatok priestoru. Často bývajú na balkónoch natiahnuté aj prádlové šnúry na sušenie opratého oblečenia je potrebné čo najefektívnejšie využiť priestor. V tomto prípade dverové rolovacie sieťky sú ideálnym riešením.

Ako prebieha montáž rolovacej sieťky? 

V prvom rade ich musíme vyrobiť, čo trvá zvyčajne 2-3 dni záleží od sezóny. Zákazník mal všetky okná a dvere biele a plastové. Preto sme vyrobili rolovacie sieťky z bieleho hlníkového profilu. Viac môžete vidieť na fotke, kde sú už rolovačky vyrobené a pripravené na prevoz domov k zákazníkovi. Pred tým ako ich ku vám dovezieme, musíme ich dostatočne zabaliť, aby sa nepoškodili, prípadne nepoškriabali.

Rolovacie sieťky vyrobené a pripravené na montáž k zákazníkovi.

Po preprave trvá namontovanie troch rolovacích sieťok 1,5 hodiny v závislosti od dostupnosti k rámom okien alebo dverí. Dôležité je správne uchytiť sieťku o rám dverí, tak aby po zatiahnutí sieťky nikde neostala medzera. V prípade potreby je nutné použiť nalepovacie tesnenie, ktoré zamedzí vzniku drobných medzier.

Rolovacia sieťka na balkónové dvere Žiar nad Hronom

Na koniec finalizácia, vloženie krytiek a odskúšanie funkčnosti rolovacej sieťky. Nikde okolo rámu sa nesmie svietiť, sieťka sa musí ľahko zatvárať a otvárať. Funguje na princípe dvoch magnetov, ktoré sa spoja. Takéto riešenie je má viacero benefitov. Nezaberá mnoho miesta, ladí s farbou rámu okien alebo dverí, je možné počas letných dní vetrať bez otravného hmyzu. Pri pohľade z vnútra máte pocit ako keby tam žiadna sieťka nebola. Taktiež neznižuje dopadanie svetla do miestnosti.

Uvažujete nad rolovacou sieťkou proti hmyzu?

Jedna myšlienka na “Dverové rolovacie sieťky na balkón

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>