Dverová sieťka proti hmyzu

Dverová sieťka proti hmyzu

Aj v Janovej Lehote sa chránia pred nepríjemným hmyzom. Leto je v plnom prúde a každá domácnosť, firemná kancelária alebo administratívna budova pociťuje dobýjanie sa hmyzu do našich interiérov. Kvalitné sieťky dokážu zabrániť preniknutiu hmyzu do vnútra a následnému znepríjemňovaniu práce alebo oddychu. Netreba však zabúdať aj na vchodové, či balkónové dvere, ktoré síce nie sú celý deň otvorené, ale často sa cez ne prechádza a môže tak vletieť hmyz do vnútra. Práve preto sa rozhodli v Janovej Lehote v Domove dôchodcov namontovať na vchodové dvere otváravú sieťku proti hmyzu. Farebný odtieň profilov bol zvolený hnedý z dôvodu farebnosti drevených dverí.

 Dverová otváracia sieťka v Janovej Lehote

Ako môžete vidieť na obrázkoch, komplikáciou bolo pripevnenie dverovej sieťky o stenu. Zvyčajne sa montuje o drevený alebo plastový rám dverí. Tu však bol kameň. Aby bolo zabezpečené čo najlepšie vetranie a zároveň, aby vo vnútri nelietal hmyz, bolo nutné namontovať túto dverovú sieťku. Z dôvodu nedostatočného priestoru nebolo možné zvoliť rolovaciu sieťku, napriek tomu, že tieto dvere sa využívajú hlavne na vetranie. Správne osadená dverová sieťka však spĺňa svoj účel a umožňuje bezproblémové vetranie.

Sieťka proti hmyzu na dvere

Ak si nie ste istý, či práve u vás sa bude dať namontovať okenná alebo dverová sieťka, neváhajte nás kontaktovať a pri zameraní zistíme aké sú možnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>